Nasze wartości i misja

Misja

Jesteśmy dumni, że z polskiego mleka, potrafimy z uśmiechem zrobić najlepsze przekąski, które zadowalają konsumentów na całym świecie.

Wartości

Odwaga
Odwaga jest kluczową wartością dla naszej wiodącej pozycji. Pobudza naszych pracowników do działania i pomaga im podejmować decyzje w dzisiejszym skomplikowanym i nieprzewidywalnym świecie. Nasza dynamiczna organizacja i entuzjazm zespołów sprzyja kreatywności i wyzwaniom „status quo.” Odwaga napędza innowację i wpływa korzystnie na wyniki we wszystkich obszarach naszej działalności.

Zaangażowanie
Jesteśmy zaangażowani indywidualnie i jako grupa w osiąganie wysokiej, jakości operacyjnej w każdej czynności. Nasze zaangażowanie oznacza również branie pod uwagę oczekiwań naszych akcjonariuszy, poprzez włączanie w proces decyzyjny naszych pracowników, instytucje, klientów i dostawców. Przyczyniamy się do realizacji celów Grupy poprzez rozwijanie naszych umiejętności, naszego poziomu wymagań jakościowych i troskę o środowisko.

Troska
Dla nas troska jest wiodącą wartością zarówno w wewnętrznych jak i zewnętrznych relacjach. Jej urzeczywistnieniem jest nasze hasło „For All for Good” Z całego serca wierzymy w relacje, które są bliskie, szczere, wymagające, ale uczciwe. Budujemy atmosferę zaufania i szacunku, która inspiruje do rozwoju, działania i odnoszenia sukcesów. Tak jak nasze marki, jesteśmy przekonani, że optymizm i entuzjazm mogą wiele zdziałać i są motorem pozytywnych zmian społecznych.