Inicjatywy edukacyjne firmy

Współpracujemy blisko z Powiatowym Urzędem Pracy w Przasnyszu (staże). Bierzemy aktywny udział w lokalnych targach pracy:

  • W 2018 mieliśmy stoisko na Targach Pracy i Edukacji w Przasnyszu.
  • W 2019 wzięliśmy udział w Akademickich Targach Pracy w Ciechanowie.

Bel Polska był inicjatorem powstania Lokalnego Klubu HR zrzeszającego reprezentantów działów HR z firm z rejonu Mazowsza Północnego. Wraz z firmą Mana HR, w siedzibie Bel Polska w Chorzelach zorganizowaliśmy w czerwcu 2019r pierwsze spotkanie Klubu. Gościliśmy przedstawicieli największych pracodawców z regionu. Mieliśmy okazję podzielić się doświadczeniami, wyzwaniami i problemami z jakimi obecnie borykają się działy HR. Kolejne spotkanie zaplanowane zostało na 2020r.

Współpraca z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim.

Chętnie pokazujemy naszą firmę studentom mleczarstwa UWM. Regularnie przyjeżdżają do nas na wycieczki. Ostatnia miała miejsce w maju 2019r. Studenci spędzili u nas 4h, mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat firmy oraz działalności CSR Grupy Bel. Otrzymali też obowiązkowy instruktaż BHP. Najciekawszym punktem ich wizyty była wycieczka po fabryce i laboratorium. Studenci wzięli też udział w testach sensorycznych i degustacji naszych produktów.