Co nas wyróżnia

BE YOU, BE AMBITIOUSE, BE BEL = Bądź sobą, bądź ambitny, bądź jak Bel

BEL Polska należy do grona nowoczesnych i odpowiedzialnych pracodawców. W 2013 r. firma otrzymała certyfikat „Profesjonalne ZZL” w ramach XIV edycji konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W roku 2019 Grupa BEL otrzymała złote trofeum w kategorii „Relacje w miejscu pracy” w ramach VI edycji konkursu „Human Capital Leaders” (Francja).
W styczniu 2020 roku Bel Polska uzyskała tytuł przyjaznego miejsca pracy „Friendly Workplace 2019”.
A dlaczego zasłużyliśmy na te wyróżnienia?
W ocenie markapracodawcy.pl między innymi dlatego, że

„Odwaga, Troska i Zaangażowanie – to kluczowe wartości GRUPY BEL. Firma należy do grona odpowiedzialnego biznesu i w taki też sposób podchodzi do kwestii związanych z pracownikami. W  takim przekonaniu utwierdziła nas wizyta w siedzibie BEL Polska w Chorzelach k/Przasnysza, gdzie mieści się  biuro i zakład produkcyjny, w których łącznie pracuje 450 osób. Jakie wrażenia? BEL to stabilny pracodawca, z przyjaznym, rodzinnym klimatem i bezpiecznym, nowoczesnym środowiskiem pracy („Zero wypadków” i bezpieczeństwo pracowników to priorytet firmy). Duży plus – otwarty i przyjazny management, stawiający na partnerskie i transparentne relacje z zespołem, uwzględniający potrzeby swoich pracowników, gotowy do zmian i innowacji. Firma jest świadoma trendów panujących na zmieniającym się nieustannie rynku pracy, dlatego też dba o zapewnienie należytego komfortu w pracy (atmosfera, relacje międzyludzkie, warunki pracy) i robi wiele aby jej pracownicy osiągali jak największą satysfakcję z pracy (programy rozwojowe, benefity). BEL Polska to z całą pewnością Friendly Workplace”.

Bel jest firmą, która angażuje pracowników w proces decyzyjności i przejmowania odpowiedzialności a tym samym odważnie stymuluje rozwój pracowników. Bel zachęca członków swojego zespołu do ciągłego doskonalenia, aktywności i zwinności we współpracy oraz podejmowania ryzyka. Nasze wartości – Odwaga, Zaangażowanie, Troska – jednoczą i motywują nasz zespół do budowania firmy opartej na innowacji, zaangażowaniu społecznym, transformacji i rozwoju.
Wszystkie nasze specjalizacje  –  produkcja, inżynieria, technologia, jakość, logistyka, finanse, HR – są w pełni zaangażowane we wspólne wyzwanie jakim jest nasz rozwój.